30 Metre Basınçlı Uzayan Mucizevi Hortum Bahçe Hortumu
30 Metre Basınçlı Uzayan Mucizevi Hortum Bahçe Hortumu

30 Metre Basınçlı Uzayan Mucizevi Hortum Bahçe Hortumu (G-219)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

Evinizin balkonunda, Bahçenizde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir ürün sizleri bekliyor: Tabancalı Uzayan Hortum Expandable Hose!

Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü, dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen mükemmel bir üründür.

Kıvrılmaz, dolaşmaz, yer kaplamaz özelliğiyle çok kullanışlıdır.

Kendi uzunluğunun 3 katı uzamasını bekledikten sonra park, bahçe, araç, balkon, yat, tekne gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Standart tip hortumların yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi sorunlar ile karşı karşıya olanlar için özel olarak tasarlanan esnek yapıya sahip bu hortum çileden çıkartan bahçe hortumlarından sizi kurtaracak.

Ürün Özellikleri:

  • Dayanıklı, sağlam, hafif malzemeden imal edilmiştir.
  • Esnek yapıya sahip son teknoloji sulama hortumu.
  • Eski hortumuzunun yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi duramlardan kurtulmanızda en pratik yardımcınız olacaktır.
  • İşiniz bittiğinde tek yapmanız gereken musluğu kapatıp Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose 7,5 / 15 /  22.5 Metre’nin kendi kendine kısalmasını bekleyip evinizin, deponuzun bir köşesine saklamak olacaktır.

Kullanma Talimatları:

  • Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose 22.5 Metre’nin kullanımı çok kolaydır.
  • Tek yapmanız gereken Uzayan Tabancalı Hortum Expandable Hose 7,5 / 15 / 30  Metre uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak, su basınçı ile uzamasını beklemek olacaktır.
  • Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fıskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkıp eski haline dönmesini beklemek olacaktır.