37 Parça Manyetik Lego Seti
37 Parça Manyetik Lego Seti
37 Parça Manyetik Lego Seti

37 Parça Manyetik Lego Seti (G-93)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

37 Parça Manyetik Lego Seti


 


Amerika ve Avrupa''da Her Yaştan Herkesin Elinde Olan Mıknatıslı Lego Şimdi Türkiye''de!Beyin Jimlastiği Yapmanın En Keyifli Ve Eğlenceli Yolu!


Manyetik Legoların güçlü çekim gücü sayesinde hayal ettiğiniz tüm yapıları gerçeğe dönüştürün!
Fizik prensiplerine dayalı bu muazzam oyun, Amerika ve Avrupa?da milyonlarca evin vazgeçilmezi halinde!
Okullarda bile fizik prensiplerini anlatmak için kullanılan bu mükemmel oyun, elinizden bırakamayacağınız bir oyun olacak.

Ürün Özellikleri:

 


- Kolayca takip çıkarabileceğiniz manyetik özelliğe sahiptir.- Toplam 37 parçadan oluşmaktadır.- Çelik küreler ve manyetik çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz.- Çubuklar 4 farklı renktedir.- Yapması kolay ve eğlencelidir.Lego Renkleri:

 


- Sarı- Yeşil- Kırmızı- MaviNasıl Kullanılır:- Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapıştığını göreceksiniz.- Bu şekilde devam ederek her yaştan herkes hayal gücü ile inanılmaz şekiller oluşturabilir.
- Çelik Küreler ve Manyetik Çubuklar ile Harikalar Yaratın!
- 3 yaşından itibaren herkesin oynayabileceği bu oyunda, küreleri ve çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz. Bu ürün 2 ana parçadan oluşuyor. Nikel kaplı çelik küreler ve içerisinde sabit bir mıknatıs sistemi olan plastik kaplı çubuklar. Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapıştığını göreceksiniz. Bu şekilde devam ederek her yaştan herkes hayal gücü ile inanılmaz şekiller oluşturabilir.
- Çocuklar meydana getirdikleri figürler ile hem el becerilerini geliştirecek hem de saatlerce oynayabilecekler. Tabii ki sadece bununla sınırlı kalmayarak farklı tasarımları da yapabilecekler. Böylece hayal güçlerini kullanmış, zekalarını geliştirmiş olacaklardır.