Çok Amaçlı Nano Grip Akıllı İngiliz Anahtarı Pense Takımı Seti
Çok Amaçlı Nano Grip Akıllı İngiliz Anahtarı Pense Takımı Seti

Çok Amaçlı Nano Grip Akıllı İngiliz Anahtarı Pense Takımı Seti (E-104)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
Mucizevi Akıllı Pense Anahtar Takımı 005
Akıllı Pense ile hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve tam 80 değişik ve binlerce lirayı bulan aletlerin yaptığı her işi kolaylıkla yapabilceksiniz?
Kalabalık bir alet çantasına sahip olduğunuzhalde asla doğru İngiliz anahtarını bulamıyor musunuz? Size her amaca uygun bir çözümümüz var? 
Paslanmış vidaları , açılmayan somunları bitmekbilmeyen problemleri artık çok rahat çözeceksiniz? Ya da en küçük bir iş için bile evinize usta çağırmak zorunda mı kalıyorsunuz? 
Bundan böyle kendi işlerinizi artık kendiniz kolaylıkla yapabileceksiniz? SizeMucizevi Akıllı Penseyi sunuyoruz? Bu akıllı sistem iki adetMucizevi Akıllı Pensesetinden oluşuyor. 
Heissman mükellem bir sistem. 8mm den, 32 mm ye kadar her türlü vidayı, somunu, civatayı ve hatta boruları sıkıştırmak veya açmak için ideal olup tüm işlerinizdeki en büyük yardımcınız olmaya geliyor. 
Heissman Akıllı Pense 80 tane İngiliz anahtarının yapabileceği her işi tek başına halleder. 
Yapı Marketlerde bu ürünler için çok daha fazlasını ödersiniz. Bu aletler çok ağırdır ve her zaman yanınızda taşımak, bulundurmak çok zordur. 
Heissman Akıllı Pense varken artık bu aletleri artık taşımayacaksınız? İhtiyacınız sadece iki adet Mucizevi Akıllı Pense? Mucizevi Akıllı Pensenin sırrı, Aynı Zamanda Aynı anda vidaya 3 noktadan basınç sağlar. 
 Mucizevi Akıllı Pense sıkıştırmak ve açmak artık çok kolay? Mucizevi Akıllı Pense boyutu otomatik ayarlanan küçük boyutlu vidalardada harika sonuç alırsınız. Vidaların, somunların Yuvarlak , altı köşeli, dörtköşeli olması hiç farketmez. 
Hatta borular bile fark etmez. 
Hangi boyutta olursa olsunMucizevi Akıllı Pensehepsini sıkıştırır ve açar. Mucizevi Akıllı Penseile paslanmış vidaları, yalama olmuş vidaları ve boruları bile kuvvet harcamadan kolayca halledersiniz. 
Herhangi bir İngiliz Anahtarı veya pense ile doğru boyutu doğru ölçüyü bulmak sıkıştırmak veya açmak oldukça zordur.
Ama otomatik olarak ayarlanan Mucizevi Akıllı Pense ile kolayca açıp, sıkıştırabilirsiniz. 
Mucizevi Akıllı Pensehertürlü ev işlerinizde ideal olarak kullanabileceğiniz mükemmel ve hafif bir alettir. 
Hertürlü musluğunuzu, damalayan borularınızı ,ve kalorifer borularınızı kolaylıkla tamir edebilirsiniz. 
Mucizevi Akıllı Pensetamirlerdede sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Motorunuzda arabanızda çocuğunuzun bisikletinde kolaylıkla kullanbilirsiniz. 
Bugüne kadar arayıp bulamadağınız doğru aleti Artık Buldunuz. 
Mucizevi Akıllı Penseile her işe uygun çözüm artık elinizin altında? Küçük vida başı 8mm ile 14mm arası için çok uygundur. 
Orta büyüklükteki vida başı 16mm ile 22mm arası kullanabilirsiniz. Ve büyük vidalarda, ise 24 ile 32mm arasında başlıklar kullanabilirsiniz. 
Normal bir vida kerpeteni ile bir boruyu sıkıca tutmak ve sıkıştırmak, doğru pozisyonu bulmak çok zordur! Ancak otomatik olarak ayarlanan 3 noktalı basınç dağılımlı Mucizevi Heissman Akıllı Penseile kolayca büyüklüğe göre ayarlanır! Açılmayan Vidalar, paslanmış somunlar, yalama olmuş civatalar artık Sorun değil.. 
Tesisat işlerinizde, evinizde, işinizde, bahçenizde, arabada, teknede, kısacası işçilik gerektiren her yerde kullanabileceğiniz Mucizevi Akıllı Penseile işinizin ustası siz olacaksınız. 
Bisikletinizin tekerini, jantını mı değiştereceksiniz? Heissman Akıllı Pense ile çok kolay? Musluğunuz mu damlıyor? Dert Etmeyin?Mucizevi Akıllı Pense ile anında halledin? Borularınızda, kalorifer peteğinizde sızıntı mı var? Kısa sürede üstesinden gelin? Mucizevi Akıllı Pense Bahçede de en büyük yardımcınız!
Gevşemiş rafları kolayca sıkabilirsiniz. 
Otomatik kilitlenen sistemi ile her şeyi ışık hızında yapacaksınız? Mucizevi Akıllı Pense ile hertürlü vidayı civatayı hızlı bir şekilde açıp kapatın?Hangi büyüklükte hangi şekilde olursa olsun fark etmez.
 
Özellikleri: 
Her vidaya ve somuna otomatik olarak uyum sağlar. Etkili, pratik ve kullanımı kolaydır. Tüm işleriniz için tek bir anahtar yeterli! Yer kaplamaz ve sağlam yapıdadır.
2 Evrensel/Genel anahtarı ile tüm vida ve somunlar için idealdir. 
Paket İçeriği: 
1 adet çift taraflı Akıllı Pense 1 adet tek taraflı Akıllı Penseboru anahtarı.
PAKET İÇERİĞİ:
2 ADET İNGİLİZ ANAHTARI