Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO
Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO
Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO
Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO
Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO

Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO (mobgift)

Marka : mobgift
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

Ürün Ölçüsü:

Çubuk Boy: 4 cm

Küre Çap: 1 cm

 

Kullanım Kılavuzu:

Her pakette 6 sarı, 6 yeşil, 6 lacivert, 6 kırmızı manyetik çubuk ve 13 adet nikel kaplı çelik küre bulunmaktadır.

7 yaşından itibaren herkesin oynayabileceği bu oyunda, küreleri ve çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz. Bu ürün 2 ana parçadan oluşuyor.

Nikel kaplı çelik küreler ve içerisinde sabit bir mıknatıs sistemi olan plastik kaplı çubuklar. Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapıştığını göreceksiniz. Bu şekilde devam ederek her yaştan herkes hayal gücü ile inanılmaz şekiller oluşturabilir.

Okullarda bile fizik prensiplerini anlatmak için kullanılan bu mükemmel oyun, elinizden bırakamayacağınız bir oyun olacak.

Çelik küreler ve manyetik çubukları kullanarak sonsuz şekiller yapabilirsiniz. Yapması kolay ve eğlencelidir.

Küreyi çubuğa yaklaştırdığınızda kürenin direkt çubuğa yapıştığını göreceksiniz. Bu şekilde devam ederek her yaştan herkes hayal gücü ile inanılmaz şekiller oluşturabilir.

Çocuklar meydana getirdikleri figürler ile hem el becerilerini geliştirecek hem de saatlerce oynayabilecekler. Tabii ki sadece bununla sınırlı kalmayarak farklı tasarımları da yapabilecekler. Böylece hayal güçlerini kullanmış, zekalarını geliştirmiş olacaklardır.

Bu ürün şekilleri dizayn etmek için üretilmiş orta düzey bir manyetik zeka oyunudur. El ve zeka gelişiminde yardımcı olmakla birlikte keyifli oyun zamanlarını da beraberinde getirir. Bu ürün kolayca takip çıkarabileceğiniz manyetik özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile ustaca kurulmuş dev yapılarda oldukça sağlam bir özellik sergiler.

Etiketler
Mobgift, Mobgift Manyetik, Mobgift Manyetik Mıknatıslı, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Geliştirici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Eğitici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Zeka LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Geliştirici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Geliştirici Eğitici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Geliştirici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Eğitici, Mobgift Manyetik Mıknatıslı Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Mıknatıslı LEGO, Mobgift Manyetik Zeka, Mobgift Manyetik Zeka Geliştirici, Mobgift Manyetik Zeka Geliştirici Eğitici, Mobgift Manyetik Zeka Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Zeka Geliştirici LEGO, Mobgift Manyetik Zeka Eğitici, Mobgift Manyetik Zeka Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Zeka LEGO, Mobgift Manyetik Geliştirici, Mobgift Manyetik Geliştirici Eğitici, Mobgift Manyetik Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik Geliştirici LEGO, Mobgift Manyetik Eğitici, Mobgift Manyetik Eğitici LEGO, Mobgift Manyetik LEGO, Mobgift Mıknatıslı, Mobgift Mıknatıslı Zeka, Mobgift Mıknatıslı Zeka Geliştirici, Mobgift Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici, Mobgift Mıknatıslı Zeka Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Mıknatıslı Zeka Geliştirici LEGO, Mobgift Mıknatıslı Zeka Eğitici, Mobgift Mıknatıslı Zeka Eğitici LEGO, Mobgift Mıknatıslı Zeka LEGO, Mobgift Mıknatıslı Geliştirici, Mobgift Mıknatıslı Geliştirici Eğitici, Mobgift Mıknatıslı Geliştirici Eğitici LEGO, Mobgift Mıknatıslı Geliştirici LEGO, Mobgift Mıknatıslı Eğitici, Mobgift Mıknatıslı Eğitici LEGO, Mobgift Mıknatıslı LEGO, Mobgift Zeka,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR