Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara
Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara
Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara
Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara
Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara

Mobgift ATM Şifreli Kasa Kumbara (mobgift)

Marka : mobgift
Fiyat : ₺385,00  + KDV
KDV Dahil : ₺462,00

Ürün Ölçüsü:

Yükseklik: 19 cm

En: 12,5 cm

Boy: 13,5 cm

 

Kullanım Kılavuzu:

Plastikten üretilmiştir.

3 adet kalem pil (kalın pil) ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

ATM Şifreli Kasa Kumbaranın şifresi:  0000 (dört adet sıfırdır.) 4 haneli şifresini nasıl değiştirebileceğinize internetten bakıp istediğinizde değiştirilebilirsiniz.

Şifreli güvenlik sistemiyle kapağı ancak doğru şifre girildiğinde açılan ürün içine para atıldığında, şifre girildiğinde ve kapağı açıldığında sesli ve ışıklı uyarıda bulunur.

Banknot ve bozuk para ile kullanılabilir. ATM tarzı para yükleme mekanizmasıyla kağıt paralarınızı kendi içine kendisi çeker, üst kısmından da madeni paralar atılabilir.

Dekoratif yapısıyla ev veya iş yerinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Geniş haznesiyle paralarınızın yanı sıra notlarınız, cüzdan, banka kartı, saat, kimlik kartı gibi kişisel eşyalarınızı da içine alabilir.

 

ATM Şifreli Kasa Kumbara

Aile fertlerinize, sevgilinize, dost ve arkadaşlarınıza; doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, cadılar bayramı(halloween) gibi özel günlerde verebileceğiniz bir hediye. Para biriktirmek çocuklarımız için çok önemli bir alışkanlık ve birçoğumuz bu alışkanlığı çocuklarımıza verirken oldukça zorlanıyoruz. İşte bunu sizin için kolaylaştıran bir kasa kumbara. Hem şekli hem de eğlenceli ve kullanışlı özellikleri onu diğer kumbaralardan ayırıyor.

               

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR